Převod 9,5mm filmů

Digitalizace – převod 9,5mm filmů

Převod 9,5mm filmů u nás probíhá formou skenování jednotlivých obrazových políček filmu pomocí výkonného scanneru. Digitalizace 9,5mm filmu je do fullHD rozlišení. Videosoubory exportujeme do formátu AVI a ukládáme je na DVD nebo USB flash disk v podobě filmového kotouče. Skenujeme také 8mm a 16mm filmy.

Informace a objednávky

771 77 44 55

Pondělí – neděle

8:00 – 20:00

Digitalizace 9,5mm filmů od nás?

Vysoká kvalita digitalizace 9,5mm filmů
Umíme zvýšit kvalitu obrazu
Z obrazu vyčistíme zrnitost a nečistoty
Vystabilizujeme rozklepaný obraz
9,5mm filmy vyzvedneme u vás
Do videa můžeme doplnit titulky
Vystříháme prázdné okrajové části
Digitalizace 9,5mm filmů i s expresním dodání

Jak probíhá digitalizace / převod 9,5mm filmů

1. Zavolejte na 771 77 44 55 nebo ODEŠLETE OBJEDNÁVKU níže

Vyplňte kontaktní formulář níže a vyberte místo, kde od vás můžeme 9,5mm filmy vyzvednout. Po odeslání vám přijde kopie objednávky na mail. Následně vás budeme kontaktovat.

2. Budeme vás kontaktovat ohledně vyzvednutí 9,5mm filmů

Při tel. kontaktu od vás zjistíme vaše požadavky na výsledný formát a možnosti kdy a kde od vás můžeme 9,5mm filmy převzít. Osobní předání platí pro Prahu a Tábor.

3. Digitalizace - skenování 9,5mm filmů

Digitalizace 9,5mm filmů je obvykle hotova do jednoho měsíce od jejich obdržení. Dobu převodu ovlivňuje pouze počet dodaných 9,5mm filmů. Potvrzená objednávka obsahuje odhad doby, kdy budou vaše filmy digitalizované.

4. Vrácení 9,5mm filmů a video-souborů na USB flash disku

Když je převod 9,5mm filmů hotov, opět vás kontaktujeme a domluvíme se na vrácení kotoučů a digitalizovaných videí. Při osobním předání (Praha, Tábor) probíhá platba v hotovosti. V případě zaslání filmů prostřednictvím PPL, odesíláme 9,5mm filmy a DVD nebo  USB flash disk na dobírku.

Praha – předání 9,5mm filmů pro převod

Digitalizace VHS Praha - metro A

Nemocnice Motol, Petřiny, Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Dejvická, Hradčanská, Malostranská, Staroměstská, Můstek, Muzeum, Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Flora, Želivského, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař

Digitalizace VHS Praha - metro B

Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Jinonice, Radlická, Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Můstek, Náměstí Republiky, Florenc, Křižíkova, Invalidovna, Palmovka, Českomoravská, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý most

Digitalizace VHS Praha - metro C

Háje, Opatov, Chodov, Roztyly, Kačerov, Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vltavská, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek, Letňany

Praha – předání 9,5mm

Orientační plán metra - Praha

Nezávazná objednávka