Digitalizace - převod 16mm filmů

Digitalizace – převod 16mm filmů

Digitalizace 16mm filmů je u nás realizována skenováním obrazových políček filmu. Převod 16mm filmu je do formátu AVI ve fullHD rozlišení. Videosoubory ukládáme na DVD nebo USB flash disk v podobě filmového kotouče. Provádíme také skenování 8mm a 9,5mm filmů.

Informace a objednávky

777 25 35 36

Pondělí – neděle

8:00 – 20:00

Proč převod 16mm filmů od nás?

Vysoká kvalita digitalizace 16mm filmů
Umíme zvýšit kvalitu obrazu
Z obrazu vyčistíme zrnitost a nečistoty
Vystabilizujeme rozklepaný obraz
16mm filmy vyzvedneme u vás
Do výsledného videa doplníme titulky
Vystříháme prázdné okrajové části

Jak probíhá digitalizace / převod 16mm filmů

1. Zavolejte na 777 25 35 36 nebo ODEŠLETE OBJEDNÁVKU níže

Vyplňte kontaktní formulář níže a vyberte místo, kde od vás můžeme 16mm filmy vyzvednout. Po odeslání vám přijde kopie objednávky na mail. Následně vás budeme kontaktovat.

2. Budeme vás kontaktovat ohledně vyzvednutí filmů

Při tel. kontaktu od vás zjistíme vaše požadavky na výsledný formát a možnosti kdy a kde od vás můžeme 16mm filmy převzít. Osobní předání platí pro Prahu a Tábor.

3. Digitalizace 16mm filmů na DVD

16mm filmy jsou obvykle převedeny do jednoho měsíce od jejich obdržení. Dobu převodu ovlivňuje pouze počet filmů. Potvrzená objednávka obsahuje odhad doby, kdy budou 16mm filmy na DVD převedené.

4. Vrácení 16mm filmů a DVD

Po převedení 16mm filmů vás kontaktujeme a domluvíme se na předání. Při osobním předání (Praha, Tábor) probíhá platba v hotovosti. V případě využití pošty odesíláme filmy a DVD na dobírku.

Místa předání 16mm filmů  pro převod – Praha

Digitalizace VHS Praha - metro A

Nemocnice Motol, Petřiny, Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Dejvická, Hradčanská, Malostranská, Staroměstská, Můstek, Muzeum, Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Flora, Želivského, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař

Digitalizace VHS Praha - metro B

Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Jinonice, Radlická, Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Můstek, Náměstí Republiky, Florenc, Křižíkova, Invalidovna, Palmovka, Českomoravská, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý most

Digitalizace VHS Praha - metro C

Háje, Opatov, Chodov, Roztyly, Kačerov, Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vltavská, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek, Letňany

Převod 16mm filmů – cena

Kompletní ceník digitalizace 16mm filmů naleznete na našich stránkách Digitalizace 8mm a 16mm filmů v sekci Ceník.

Praha – předání 16mm filmů

Orientační plán metra - Praha

Nezávazná objednávka