Převod BetaCam na USB flash disk

Digitalizace BetaCAM kazet

Provádíme kvalitní převod BetaCam kazet na DVD nebo do PC (externí HDD, USB flash disk). BetaCam kazety umíme digitalizovat, vystříhat nežádoucí záběry a z videa vytvořit DVD rozdělené do kapitol s navigačním MENU.

Informace a objednávky

771 77 44 55

Pondělí – neděle

8:00 – 20:00

Proč digitalizovat u nás?

Kvalita digitalizace BetaCam kazet je 1:1
Plynulý obraz – video od nás se netrhá
Obraz je synchronizovaný se zvukem
Provádíme kontrolu kvality digitalizace
BetaCam kazety vyzvedneme u vás
K DVD vytiskneme obal s popisem
Vystříháme prázdné okrajové části
Umíme digitalizovat do druhého dne (expresní dodání)
Nad 20. h. převodu vám dáme množstevní slevu

Jak probíhá digitalizace / převod BetaCam

1. Zavolejte na 771 77 44 55 nebo ODEŠLETE OBJEDNÁVKU níže

Vyplňte kontaktní formulář níže a vyberte místo, kde od vás můžeme BetaCam kazety vyzvednout. Po odeslání vám přijde kopie objednávky na mail. Následně vás budeme kontaktovat.

2. Budeme vás kontaktovat ohledně vyzvednutí kazet

Při tel. kontaktu od vás zjistíme vaše požadavky na výsledný formát a možnosti kdy a kde od vás můžeme BetaCam převzít. Osobní předání platí pro Prahu a Tábor.

3. Digitalizace - převod BetaCam kazet

Digitalizace BetaCam kazet je obvykle hotova do jednoho až dvou týdnů od jejich obdržení. Převod ovlivňuje pouze počet kazet, které nám dáte. Potvrzená objednávka obsahuje odhad doby, kdy budou BetaCam na DVD převedené.

4. Vrácení BetaCam a DVD

Po převedení BetaCam vás kontaktujeme a domluvíme se na předání. Při osobním předání (Praha, Tábor) probíhá platba v hotovosti. V případě využití pošty odesíláme kazety a DVD na dobírku.

Místa předání BetaCam pro převod – Praha

Digitalizace VHS Praha - metro A

Nemocnice Motol, Petřiny, Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Dejvická, Hradčanská, Malostranská, Staroměstská, Můstek, Muzeum, Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Flora, Želivského, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař

Digitalizace VHS Praha - metro B

Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Jinonice, Radlická, Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Můstek, Náměstí Republiky, Florenc, Křižíkova, Invalidovna, Palmovka, Českomoravská, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý most

Digitalizace VHS Praha - metro C

Háje, Opatov, Chodov, Roztyly, Kačerov, Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vltavská, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek, Letňany

Cena za převod BetaCam kazet

Praha – předání kazet

Orientační plán metra - Praha

Nezávazná objednávka