Grafické studio

Grafické studio RAFT

Jsme grafické studio, které klade důraz na líbivý a přehledný design. Navrhujeme jak tištěnou, tak elektronickou grafiku. Věnujeme se i tvorbě video grafiky a vedle grafických návrhů katalogů, letáků a logotypů tvoříme i videoprezentace a virtuální prohlídky. Po grafické stránce vytvoříme tvář vaší firmy, tzv. corporate identity a navrhneme nový design webových stránek.

Naše grafické práce

Naše grafické návrhy webů a tiskovin

Nabídka studia

Naše nabídka grafického studia

Corporate identity

Corporate identity, neboli firemní styl, je soubor pravidel definovaný v grafickém manuálu, který tvoří firemní tvář.

Virtuální prohlídka

Umožní vám náhled místnosti tak, jako byste stáli uprostřed a rozhlíželi se okolo sebe.

Tištěné katalogy, brožury a letáky

Reklamní letáky, brožury a tištěné katalogy stále zůstavají účinnou zbraní v konkurenčním boji.

Ukázky realizace katalogů

E-shop Tip 1

E-shop Tip 2

E-shop Tip 3

Kudy k nám

Tvorba virtuální prohlídky

Potřebujete na svém webu prezentovat interiér restaurace nebo venkovní prostory či kanceláře? K tomu slouží virtuální prohlídka. Umožní vám náhled místnosti tak, jako byste stáli uprostřed a rozhlíželi se okolo sebe. Virtuální prohlídka se skládá z fotografií nasnímaných 360° horizontálně a 180° vertikálně. Směr, kterým se chcete podívat, ovládáte myší nebo klávesnicí. Při prohlížení prostoru je možné i přibližovat a oddalovat a získat tak lepší pohled na některé detaily.

Corporate identity

Corporate identity, neboli firemní styl, je soubor pravidel definovaný v grafickém manuálu, který tvoří firemní tvář. Jedná se např. o firemní barvy, používaný font písma a další prvky v grafice. Důležitou součást corporate identity tvoří firemní logo. Pravidla používání definuje grafické studio v grafickém manuálu. Těmi se pak řídí grafik při navrhování letáků, webdesginu, vizitek a dalších tištěných a elektronických materiálů. Také s corporate identity a již zmíněným grafickým manuálem vám můžeme pomoci.

Zavolejte nám na 777 25 35 36 nebo jednoduše napište

Kontaktujte nás na tel. č. 777 25 35 36 nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře níže.

Ochrana proti SPAMu: 1 plus 1 = ?